תפריט

למה לקחת יועץ משכנתאות

אם בעבר כל מי שהיה מעוניין ליטול משכנתא היה ניגש לבנק ומבקש אותה בכוחות עצמו, הרי שבשנים האחרונות המודעות גוברת וקשה למצוא את המסתכנים הנוטלים משכנתא ללא ליווי מקצועי של יועץ משכנתאות. למה לקחת יועץ משכנתאות אם השירות שלו עולה לא מעט כסף? צוות פיננס האוס מנגיש לכם כאן מידע שאולי הבנקים לא ישמחו שתכירו.

למה יועץ משכנתאות?

חברים יקרים, כפי שאתם יודעים הבנקים הם גוף מסחרי אשר צריכים, רוצים ויודעים להרוויח כסף – והרבה מאוד כסף – על אנשים שבאים לקחת משכנתא. לבנקאים ולבנקאיות היושבים בתוך הבנק יש המון ידע וכלים בשביל לקחת לאנשים שבאים אליהם את הכסף הזה בקלות רבה. המטרה הכי גדולה של יועץ המשכנתאות, היא לבוא עם הכלים המתאימים ולנטרל לבנקים את הרווח, ובכך להשאיר למבקשי המשכנתא הרבה יותר כסף.

יועץ המשכנתאות

יועץ המשכנתאות על ידי תמהיל נכון שיצור יוכל לחסוך הרבה מאוד כסף למבקש המשכנתא וכן החזרים קטנים יותר ולהפחית את מספר השנים של החזר המשכנתא. מעבר לכך, יועץ המשכנתאות יחסוך זמן יקר למבקש המשכנתא בתהליך המורכב יעניק שקט, והרבה מאוד ביטחון. לקחת יועץ משכנתאות הולך ונהיה בשגרת היום ועולה בקצב מסחרר משנה לשנה. אנו רואים צעידה לכיוון הנעשה בארה"ב שרכישת נכס מתבצעת עם יועץ משכנתאות נכון יותר לומר אך ורק עם יועץ משכנתאות.

 

מהי מטרת הבנק?

כאשר הבנק נאשר משכנתא, אין לו עניין לסייע למבקשי ההלוואה… מה שהוא רואה מול העיניים זה כסף. הוא רואה את הריביות שהוא יקבל כרווח על ההלווא

 

מה הבנק עושה כדי להגדיל את רווחיו?

כדי להגדיל את רווחיו הבנק מציע ללווים הצעות אטרקטיביות להלוואות. מרבית הבנקים למשכנתאות מעמידים לרשות הלווים יועצי משכנתאות מטעם הבנק המציגים את עצמם בשירות למען הלווה. אך בפועל, הם אמנם יכולים להציע ללווה תמהיל משכנתא מתאים עבורו, אך האינטרס העיקרי העומד מול עיניהם הוא דווקא הכסף שלכם. ככל שהם יתמחרו לכם את סוג המשכנתא בריבית גבוהה יותר, כך הבנק ירוויח יותר והם יצ'ופרו על כך מהבנק… אין להם עניין לבוא לקראתכם ולהוזיל עבורכם את ריבית המשכנתא…

 

למה לקחת יועץ משכנתאות פרטי?

לעומת זאת, יועץ משכנתאות פרטי יהיה בעל אינטרס משותף לשלכם. אתם רוצים להוזיל את המשכנתא שלכם וגם הוא רוצה זאת. אתם מעוניינים לייעל את התהליך והוא גם הוא מעוניין בזאת. הצלחה של המשכנתא שלכם היא הצלחה שלו ולכן הוא יעשה ככל יכולתו להוזלת המשכנתא שלכם.

 

תפקידי יועץ משכנתאות?

יועץ המשכנתאות אליו תפנו ילווה אתכם מבחינה מקצועית לאורך כל תהליך הרכישה. עוד לפני החתימה על החוזה לרכישת דירה הוא יבדוק את אפשרויות המימון הקיימות ואת כדאיות רכישת הנכס בהתאם לכך. לאחר החתימה הוא יתחיל בגיוס המשכנתא, הוא יפנה למספר בנקים לצורך קבלת אישור עקרוני וכך לאחר קבלת אישור עקרוני הוא ימפה יחד איתכם את המצב הכלכלי שלכם ויבדוק מה גובה ההחזר המשכנתא המתאים לכם ומהם התנאים המועדפים עבורכם לשילוב במשכנתא.

בשלב הבא יועץ המשכנתאות יבנה תמהיל משכנתא מותאם לתנאים שציינתם וכך, הוא יפנה לבנקים השונים וינהל משא ומתן להתאמת תמהיל המשכנתא לרצונכם וכך הוא יתמקח להוזלת הריביות. לאורך כל תהליך לקיחת המשכנתא היועץ יהיה זה שמנהל את העניינים, הוא יגיד לכם אילו מסמכים יש להגיש, אל מי צריך לפנות ועל מה צריך לחתום. עיקר העול יהיה עליו ואתם תצטרכו רק לאסוף את המסמכים ולהגיע לחתומות לבנק, לפני העברת כספי ההלוואה.

 

האם משתלם לפנות אל יועץ משכנתאות?

בסופו של דבר, על התייעצות עם יועץ משכנתאות פרטי משלמים שכר טרחה. ככה שלא כל אחד מבין למה זה משתלם לו. אבל כאן חשוב לעצור ולהפנים, ליווי מקצועי בתהליך המשכנתא עשוי להוזיל את מחיר המשכנתא בצורה משמעותית. עדיף לשלם מחיר סביר מאשר מאות אלפי שקלים בהמשך.

 

מחשבון משכנתא - בית פיננס האוס

החזר קבוע
החזר לפי קרן שווה
גרייס חלקי
גרייס מלא
בלון
סכום ההלוואה
תקופת ההלוואה בשנים
תקופת הגרייס בחודשים
ריבית
עליה שנתית במדד
תשלום חודשי התחלתי
תשלום חודשי עתידי
סה"כ החזר
סה"כ החזר ריבית
החזר חודשי

הידעת?

הידעתם שלבנקים יש 0 אינטרס לתת לכם משכנתא בתנאים טובים? אנחנו בפיננס האוס נדאג שתקבלו את תנאי המשכנתא הטובים ביותר שיחסכו לכם עד מאות אלפי שקלים, צרו קשר עכשיו!

077-230-3175

 

למה לקחת יועץ משכנתאות
למה לקחת יועץ משכנתאות

רון הלפרין בפייסבוק | מייל אישי: [email protected]