תפריט

ייעוץ פיננסי לעסקים

במסגרת ייעוץ פיננסי לעסקים, מצב העסק מבחינה כלכלית נבחן ונבדקים ההליכים האפשריים לשיפור המצב. היועץ הפיננסי בונה דו"חות תזרים מזומנים ופועל לביסוס רווחיות העסק. היום כולם כבר יודעים: עסק שלא פועל לקדם את עצמו, נשאר מאחור. וזה משהו שאף אחד לא רוצה להרגיש… אם גם אתם מחפשים אחר יועץ מתאים לעסק שלכם, הגעתם למקום המתאים, פיננס האוס, המובילים במתן ייעוץ פיננסי לעסקים.

מה זה יעוץ פיננסי לעסקים?

מדובר בחוות דעת מקצועית הבוחנת את מצב רווחיות העסק והתנהלותו הכלכלית וכך, היועץ בונה דו"חות ותזרימי מזומנים לבדיקת מצב העסק. לאחר מיפוי הנתונים היועץ יציע דרכים לייעול רווחיות העסק. זה יכול להיות שיפור שיווק ומכירה להגדלת הרווחים, וזה יכול להיות בניית מסגרת תקציב נכונה. האפשרויות הן רבות. יועץ פיננסי הוא בעל השכלה פיננסית ויש לו את הידע המקצועי הנדרש כדי לשפר את מצב העסק מבחינה כלכלית, וזה יכול להיות גם על ידי יעוץ בנושאים שונים כמו מיסים הנדרשים לתשלום, שיווק וארגון פנימי בעסק, שילוב אוטומציה ועוד.

 

למה צריך ייעוץ כזה?

ייעוץ פיננסי מסייע לבעל העסק לשפר את פעילות העסק ובסופו של דבר, להעלות את רווחיותו. העולם העסקי בימינו, מתפתח ללא הרף. וכך יוצא שכל מי שלא בודק איך הוא יכול לקדם את העסק שלו והוא פועל למען כך, מוצא את עצמו מאחור. לכל תקופה יהיה נכון שיווק אחר. וזה נכון לא רק בתחום השיווק, כי בעוד תחומים בעסק. ההתקדמות צריכה להיות מתמדת. אסור לה להפסיק. כחלק מההתקדמות הזו פונים לייעוץ פיננסי. אחרי שהייעוץ מראה את אותותיו והתוכנית העסקית ברורה, ניתן להמשיך ולפנות לעוד יועצים עסקיים שיצליחו למנף עוד את העסק שלכם. חשוב לזכור כי לא כל יועץ עסקי הוא גם יועץ פיננסי ובתחום היעוץ העסקי יש מגוון רחב של יועצים. יועץ פיננסי עוסק בתחום הבסיסי עליו אסור לוותר. הרי בסופו של דבר, מקימים עסק בשביל להרוויח ממנו ולא אחרת…

מתי מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ?

ייעוץ פיננסי לעסקים מומלץ לכל בית עסק באשר הוא. הרי לאורך כל הדרך אנחנו רוצים להרוויח מהעסק. והאמת היא, שאנחנו לא רוצים שגובה ההכנסות ירד רק בגלל מהלכים עסקיים לא נכונים… מסיבה זו בכל שלב בהתפתחות העסק כדאי להיעזר באנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום.

 

ייעוץ פיננסי לעסקים בהקמה

אם יש לכם רעיון להקמת עסק, לפני ההקמה, פנו לייעוץ פיננסי לבדיקת כדאיות פתיחת עסק כזה. יש רעיונות שנראים רווחיים אך לאמיתו של דבר הם מאתגרים יותר מידי. עסק בהקמה חווה קשיים ולפעמים לא יודעים למפות את הנתונים נכון וכך משערים שהעסק לא רווחי למרות שתחילת הדרך של העסק נפתחת עם תקופת הרצה בה העסק עדיין לא רווחי והוא רק מכסה את עלויות עצמו (לא תמיד). היועץ הפיננסי יבנה תוכנית עסקית לקידום העסק, התוכנית תכלול ניתוח שוק המתחרים ובדיקת כדאיות העיסוק בתחום העסק.

למאמר בנושא תוכנית עסקית להלוואה בערבות המדינה לחצו כאן >>>

 

ייעוץ פיננסי לעסקים במשבר

לכל עסק יש עליות ומורדות. בסוף כל עלייה תהיה ירידה אם לא ידעו לקדם אותה עוד. ירידות כאלו עלולות להמיט את העסק וכאשר בעל עסק מרגיש שהעסק פחות מכניס מבעבר, הוא נקלע לקשיים ולפעמים הקשיים מגיעים מגורמים שלא תלויים בו כמו מתחרה חדש שנוסף, מצב חירום בטחוני, סגר זמני וכדו'. גם במקרים כאלו יש איך לשפר את ריווחיות העסק. היועץ יבדוק את הנתונים ויציע דרכים אפשריות. חשוב לזכור שלפעמים צריך לדעת לחתוך את ההפסדים כשהם קטנים ולא רק לאחר שהם הופכים למפולת מדרדרת (באנגלית יש משפט שמשמעותו "תחתוך את ההפסדים שלך כשהם קטנים!", אצלינו בישראל אנשים עדיים מתביישים להפסיד ולחתוך, אבל גם זה לימוד לחיים).

 

ייעוץ פיננסי לעסקים מתקדמים

בעל עסק שרוצה לקדם את העסק שלו, פונה להתייעצות עסקית פיננסית עם יועץ עסקי מוסמך. חשוב לציין כי יש צורך בבחירת יועץ בעל ניסיון בתחום העסק שלכם. אם אתם מנהלים עסק קטן, אין טעם שתפנו ליועץ העוסק במתן ייעוץ לחברות עסקיות… חברת הייעוץ פיננס האוס מונה צוות יועצים עסקיים אשר כל אחד מהם מומחה בתחום עסקי אחר. כך שהמרוויח הראשי מכך, הוא הלקוח.

ייעוץ פיננסי לעסקים
ייעוץ פיננסי לעסקים

רון הלפרין בפייסבוק | מייל אישי: [email protected]