תפריט

ייעוץ משכנתאות

היום יהיה קשה למצוא מבקש משכנתא שניגש לבנק ללא ליווי מקצועי. בתור יועצי משכנתאות פקידות הבנק תמהות באוזנינו על כך, איך יכול אדם להגיע לקחת הלוואה יקרה כל כך ללא ליווי מקצועי של יועץ משכנתאות שמבין בכך ויבדוק שהלווה מקבל את תנאי ההלוואה הטובים ביותר? וזה אכן כך, מי שניגש ליטול משכנתא עם ליווי מקצועי מקבל משכנתא מותאמת יותר לצרכים האישיים שלו. ריכזנו לכם כאן את המידע בנושא, לעוד שאלות, אתם מוזמנים לשלוח שאלה לצוות פיננס האוס המוביל בתחום גיוס המימון.

ייעוץ משכנתאות – למה זה חשוב?

כיום ניתן לראות שחור על גבי לבן על פי נתוני הבנקים: משכנתא שנלקחה ללא ליווי מקצועי של יועץ משכנתאות הייתה יקרה יותר ממשכנתא בה היה מעורב יועץ משכנתאות שדאג להוזיל אותה ככל הניתן. כמה אנחנו מבררים לפני כניסה להשקעה / רכישת פריט יקר / כל השקעה אחרת? למה כאשר נתחייב על הלוואה של מאות אלפי שקלים, העניינים יהיו שונים ולא נברר?

רכישת דירה היא העסקה הגדולה ביותר בחיי הישראלי המצוי ולמרבה הפלא, אם לפני שאנשים רוכשים רכב הם מבררים איפה ניתן לרכוש במחיר זול ומשתלם, הרי שכאשר מדובר בהלוואה יקרה כל כך, לא כולם מבררים את התנאים, הם ניגשים לבנק, חותמים על הסכם הלוואה וממשיכים הלאה. וחבל. פנייה לבנק ללא ליווי מקצועי של ייעוץ משכנתאות, עולה ביוקר בדרך כלל.

ייעוץ משכנתאות – למה זה חשוב

איך בוחרים ממי לקבל ייעוץ משכנתאות?

יש לא מעט יועצי משכנתאות בארץ. האבסורד הוא שאין פיקוח על התחום וכך כל אדם יכול להציג את עצמו בתור יועץ… מסיבה זו חשוב שתבדקו מספר נקודות לפני שאתם חותמים על הסכם עם יועץ כלשהו.

מקצועיות

בחרו יועץ שעבר הכשרה מקצועית ולא אחד שעוסק בתחום בגלל שיש לו כישרון לכך… אף אחד לא מעוניין להגיע אל חובבן… בררו כי מדובר באיש מקצוע שקיבל כלים מקצועיים להתנהלות מול הבנקים.

שירות

אף אחד לא רוצה להרגיש שעושים לו טובה שמטפלים בבקשה שלו… פנו אל יועץ משכנתאות הידוע בשירות האדיב והיעיל שהוא נותן ללקוחותיו. מגיע לכם לקבל שירות מקצועי וטוב.

זמינות

בדקו מהי הזמינות של היועץ. האם הוא יהיה זמין בשעות עבודתו לשאלות שלכם? האם תקבלו מספר ליצירת קשר? האם גם לאחר קבלת הכסף תוכלו להתייעץ איתו לגבי המשכנתא שלכם?

מחיר

מחיר נמוך מידי עלול להצביע על נותן שירות לא מספיק מיומן או מקצועי. מחיר גבוה מידי עלול להיות לא משתלם. בררו את המחיר הממוצע על תיק משכנתאות כמו שלכם ופנו ליועץ שיציע לכם את המחיר המדובר.

ניסיון וותק

אין כמו עבודה של מקצוען מנוסה… פנו ליועץ משכנתאות הנמצא בתחום כבר מספר שנים, אחד שיש לו ותק וניסיון בעבודה עם תיקי משכנתאות שונים.

ייעוץ משכנתאות
ייעוץ משכנתאות

מחשבון המשכנתא של FinanceHouse

החזר קבוע
החזר לפי קרן שווה
גרייס חלקי
גרייס מלא
בלון
סכום ההלוואה
תקופת ההלוואה בשנים
תקופת הגרייס בחודשים
ריבית
עליה שנתית במדד
תשלום חודשי התחלתי
תשלום חודשי עתידי
סה"כ החזר
סה"כ החזר ריבית
החזר חודשי

הידעת?

הידעתם שלבנקים יש 0 אינטרס לתת לכם משכנתא בתנאים טובים? אנחנו בפיננס האוס נדאג שתקבלו את תנאי המשכנתא הטובים ביותר שיחסכו לכם עד מאות אלפי שקלים, צרו קשר עכשיו!

077-230-3175

תוכן עניינים
למידע נוסף:
עדכון כלכלי – דצמבר 2023

הנה תקציר של העדכון המוניטרי לתחילת חודש דצמבר 2023 (כלכלי) והשפעתו על שוק המשכנתאות:  ישראל נמצאת כבר מספר חודשיים במלחמת "חרבות ברזל". למלחמה השפעות משמעותיות

קרא עוד »
תמהיל משכנתא

הלוואת משכנתא מורכבת ממגוון של ריביות. הרכב ההלוואה מכונה תמהיל משכנתא וכדי לקבוע מה הוא יהיה, חשוב לבדוק היטב את היכולת הכלכלית הקיימת ולהתאים את

קרא עוד »
משכנתא לבניה עצמית

מכוון שיש הרבה חוסר וודאות בבניה עצמית ובדרך ולרוב האנשים אין יותר מידי ניסיון בנושא לכן עדיף לקבל מהאדריכל והקבלן הצעות ואז לפנות ליועץ משכנתאות

קרא עוד »
סודות המשכנתא

יופי החלטנו לקנות דירה בוא נגלה מה התקציב שעומד לראשותנו: חשוב לדעת יש רגולציה בנקאית שדירה ראשונה מימון הוא עד 75% מערך הנכס במערכת הבנקאית

קרא עוד »
אישור עקרוני למשכנתא

לא פשוט לקבל משכנתא. מדובר בהלוואה ארוכת טווח. מתן הלוואה כזו מעמיד את הבנק המלווה בסיכון מסוים…לא פלא שהבנקים מעמידים שורת דרישות וקריטריונים בהם צריך

קרא עוד »