תפריט

חברות הזנק

יש לכם חברת סטארט אפ ואתם מחפשים מימון? אתם צריכים לחפש גוף מימון המוכן לממן חברות הזנק. מדובר במימון מסוכן יחסית שלא כל חברת מימון תשוש להיכנס אליוזו גם הסיבה לריבית היקרה הנגבית על פתרונות מימון לחברות הזנק ולכן קריטי ביותר לפנות אל מומחי מימון לפני נטילת מימון לחברות שכאלו. אתם יכולים להיות המשקיעים המרוויחים את הריבית הזו. צוות פיננס האוס ריכז כאן במיוחד עבורכם מידע בנושא, על כל שאלה נוספת, אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת מענה מדויק לתנאים שלכם. אז בואו נתחיל.

מהן חברות הזנק?

ההגדרה של חברת הזנק היא חברה שהוקמה בתקופה קצרה לצורך פיתוח מיזם חדשני כמו ביטוכנולוגיה, הייטק וכדומה. חברות כאלו הן חברות מתפתחות המתחילות ממספר קטן של עובדים וככל שהן מזניקות את עצמן ומתקדמות עם הפיתוח, ערכן עולה. חברות אלו יחפשו משקיעים שיהיה מוכנים להשקיע במימון הפעילות שלהם תמורת דיבידנדים. חברות הזנק מפסיקות להיות כאלו כאשר הן נמכרות לחברות מבוססות או הופכות להיות ריווחיות בזכות המיזם שלהן.

 

איך חברת הזנק מגייסת מימון?

חברות הזנק המחפשות אחר מקור מימון פונות למומחים לגיוס מימון הפועלים בכמה תחומים. ישנם ענפים שניתן לגייס עבורם מימון מקרנות הון, ישנם מיזמים המתקשים לקבל מימון וכך, כל חברת הזנק חייבת לפנות למומחה לגיוס מימון. המימון יכול להיות מימון המונים, קרנות ממשלתיות וכן הלאה.

 

איך בוחרים חברות הזנק להשקעה?

בתור משקיעים המעוניינים להשקיע בחברות הזנק, אתם צריכים לדעת שמדובר בתחום בעל פוטנציאל גבוה. חשוב להיעזר במומחי פיננסי לצורך מציאת חברה מתאימה להשקעה. בחירת ההשקעה תהיה בהתאם לאופי המשקיע. יש משקיעים המוכנים לקחת סיכון רב על עצמם ולהשקיע בחברה שעדיין בראשית דרכה לעומת כאלו שיחפשו דווקא את החברות שהתקדמו לכיוון האקזיט הקרב.

 

איך מחפשים מומחה לגיוס מימון?

כאשר מחפשים מומחים לגיוס מימון חשוב לסקור כמה נקודות:

המלצות

בקשו המלצות מבעלי נסיון. אם יש לכם חברים או מכרים שנעזרו גם הם במומחים לגיוס מימון לצורך השקעה בחברות הזנק, בקשו המלצות וערכו עבודת שטח בנושא.

 

אמינות

חשוב לפנות אל מומחה שטובתו עומדת מול עיניכם. לא אחד שיציע לכם לעשות מה שטוב לכיס שלו… האמינות היא מרכיב סופר חשוב בכל בחירת איש מקצוע, במיוחד כאשר מדובר בתחום הפיננסים.

 

שירות וזמינות

אתם לא רוצים להרגיש שעושים לכם טובה שמטפלים בעניין לשלמו באתם. אתם רוצים לקבל שירות מכל הלב, כמו שמגיע לכם.

 

מומחיות ומקצועיות

חפשו מומחה פיננסי בעל מקצועיות ומומחיות בתחום. העדיפו מומחה בעל ניסיון וותק, אחד שידע איך נכון לעבוד והמקצועיות שלו תשרת אותו. יש הרבה אנשי מקצוע המציעים שירות והם עדיין חובבנים בתחום, חפשו את אנשי המקצוע המומחים, בעלי ניסיון וותק של שנים. כך תגיעו אל האיש הנכון.

 

השקעה בחברות הזנק

כאשר רוצים למצוא ולהשקיע בחברת הזנק\start-up אנחנו עוזרים למצוא את החברה המתאימה בשלב הנכון בשבילכם לפי רמת סיכון \רווח.

דרושים משקיעים פרטיים למימון

מספר חברות ישראליות\בין לאומיות הזקוקות למימון ולמשקיעים במגוון תחומיים:

  • בריכות דגים על היבשה עם טכנולוגיה המשפרת תפוקה בעשרות אחוזים
  • הפקת חשמל מגלי ים
  • אבטחת מידע
  • מניעת הונאות בתחנות דלק עם כ 300 תחנות שכבר משתמשות בטכנולוגיה בכול העולם
  • סטארט-אפ לניר ממוחזר בטכנולוגיה חדשה
  • סטרטאפים בתחום הרפואה
  • סטארט-אפ בתחום תחזוקת כלים הנדסיים במחצבות
  • בניה בים המאפשרת בניית ערים ,שדות תעופה ותחנות חשמל בים(עלות נמוכה לעומת טכנולוגיות קימות, ניתן לבנות על החוף בשלב ראשון).

בחלק מן ההשקעות השקעה מינימאלית 100,000$

החברה שמונעת הונאות בתחום הדלק יוצאת לבורסה בשנה הבאה(אפסייד אדיר).

מתאים גם למשקיעים פרטים.

 

דרושים משקיעים מוסדיים למימון

פרויקטים של תשתיות בקירגיזסטן (תחנות הידרו אלקטריות, מרכזים לוגיסטיים ,תחנות פנוי פסולת ומחזור, חקלאות, מרכזי עיבוד בשר ,מפעלי שימורים, ברכות דגים , מחצבות, מפעל לרכבים חשמלים, תיירות ועוד) לקרנות ומשקיעים מי10 מיליון דולר עד 4 ביליון דולר.

אפשרות גם לביצוע של הפרויקטים מעבר למימון. רוב הפרויקטים בערבות מדינה או מגובים בזהב.

חברות הזנק
חברות הזנק

רון הלפרין בפייסבוק | מייל אישי: [email protected]