תפריט

הלוואות למסורבים בבנק

כדי לקבל הלוואה, צריך לעמוד בקריטריונים של הבנק. ומה קורה כאשר הלווה לא עומד בקריטריונים? הבנק נותן סירוב. לווה שמקבל סירוב מהבנק יתקשה לקבל משכנתא. מה עושים כאשר סירוב מתנוסס על שימכם בבנק? יש מה לעשות! פונים למומחה בגיוס הלוואות למסורבים בבנק. כי גם מסורבי בנקים יכולים לקבל משכנתא. צריך לדעת איך לפעול כדי לקבל אותה. אבל זה בהחלט אפשרי.

למה מקבלים סירוב מהבנק?

לבנק אין עניין לסרב ללווים הפונים אליו. מבחינת הבנק כל הלוואה היא רווח. הוא גובה ריבית על ההלוואה וככל שמדובר בלווה בעל יותר בעיות פיננסיות, הוא יכול לגבות ריבית גבוהה יותר. הוא מגדיל את הסיכון שהוא נוטל על עצמו באישור ההלוואה וממילא הוא גם מייקר את הריבית על ההלוואה המסוכנת. הבעיה היא שהבנק כפוף לנהלי בנק ישראל שהוא הבנק המרכזי בישראל ותחתיו כל הבנקים. בנק ישראל לא מאפשר לבנקים לסכן את עצמם יותר מידי וכדי להגן על הבנקים הוא הציב נהלים על פיהם הבנקים השונים בוחנים אם לאשר הלוואות או לא. וכך, כאשר לווה פונה לבנק והוא לא עומד בנהלי בנק ישראל, הוא יקבל סירוב.

הסיבות האפשריות לקבלת סירוב משכנתא

הסיבות לקבלת סירוב משכנתא הן מגוונות. . זו יכולה להיות סיבה שולית כמו חוסר בטפסים חיוניים וכך, כאשר הבנק בוחן את הבקשה, הוא מסרה לאשר את ההלוואה כיוון שחסרים לו פרטים מסויימים… סירוב כזה הוא סירוב לא מוחלט ולאחר השלמת המסמכים ניתן לקבל אישור למשכנתא. לעומת סירוב כזה, יש סירובים שניתנים בגלל מצב כלכלי לא מאוזן. זה יכול להיות בגלל יכולת החזר לא מספיק גבוהה ביחס לגובה ההלוואה המבוקשת, עבר כלכלי לא מאוזן, היסטוריה של פשיטת רגל, חשבון מוגבל ברקע ועוד…

 

מה עושים לאחר קבלת סירוב משכנתא

גם לאחר קבלת סירוב משכנתא ניתן לקבל הלוואות למסורבים בבנק. מה עושים כדי לקבל משכנתא בכל זאת, למרות הסירוב?

 

בודקים את סיבת הסירוב

בשלב הראשון יש לעצור ולבדוק מהי הסיבה לקבלת הסירוב הראשוני. כמו שכולנו יודעים – הכרת הבעיה היא חצי פתרון… בדקו מהי הבעיה והעם ניתן לפתור אותה בקלות. אם מדובר בסירוב על רקע גיל צעיר של מבקש ההלוואה לדוגמא, ניתן להוסיף ערב משלם ולקבל אישור משכנתא. לפעמים צריך להוסיף אישור הכנסה נוסף לאימות הכנסה כלשהי, לשנות את תמהיל המשכנתא ולפרוס את החזרי המשכנתא לטווח שנים ארוך יותר והעניינים מסתדרים.

 

מתאימים את תיק המשכנתא לתנאים שלכם

קיבלתם סירוב משכנתא. אתם יודעים כבר מהי הסיבה לסירוב וכעת, אתם בונים תיק משכנתא חדש להגשה. רגע לפני שאתם מגישים את עצמכם בבנק נוסף, כדאי שתבדקו מה דירוג האשראי שלכם. לפעמים דירוג האשראי הוא זה שמביא ללווה סירובי משכנתא. זה הזמן לפנות ליועץ משכנתאות מומחה בגיוס הלוואות למסורבים בבנק כדי ללוות את הגשת הבקשה שלכם מחדש בצורה מקצועית.

 

מי נותן הלוואה למסורבים בבנק?

הבנקים השונים נותנים בלא מעט מקרים סירוב משכנתא. חשוב לזכור שסירוב משכנתא הוא לא משהו מוחלט ואם בנק אחד סירב למשכנתא, זה לא אומר שגם יתר הבנקים יסרבו למשכנתא. יחד עם זאת, חשוב למפות את הנתונים ולבדוק מה גרם לבנק לסרב להלוואה ולראות איך מייעלים את הבקשה. במקרים מסוימים ההעדפה תהיה לפנות לחברת מימון חיצונית ולא לבנק האחר כיוון שאז יש סיכון שהוא גם יסרב להלוואה בעוד שגוף מימון חיצוני לא יסרב להלוואה. המצב יתייצב וכעבור שנה המשכנתא תמוחזר למשכנתא בנקאית רגילה.

 

בכללי, הלוואה למסורבים בבנק היא הלוואה שניתן לקבל מגופי המימון החוץ בנקאיים. בניגוד לבנקים הכפופים לנהלי בנק ישראל, הרי שגופי המימון החיצונים יכולים לקבל החלטות על סמך רצונם האישי וכך לא מעט גופי מימון חיצוניים מהווים פתרון מושלם למסורבי בנקים.

 

הלוואה למסורבים בבנק – יקרה מידי

פעמים רבות ההלוואה למסורבים מתבררת כהלוואה יקרה ביחס למחיר ההלוואות בשוק. ניתן להבין את הסיבה למחיר ההלוואה הגבוה. אך יש אופציה להוזיל את מחיר ההלוואה: ממחזרים את ההלוואה כעבור תקופה להלוואה רגילה. את מחזור ההלוואה עושים רק לאחר שהמצב הכלכלי התאזן והבנקים כבר מאשרים את מתן ההלוואה ללווה. זה יכול לארוך שנה ואפילו יותר אך זה משתלם. צרו קשר עם צוות פיננס האוס שיסייעו לכם באיתור מקור מימון לגיוס הלוואה למסורבים בבנקים.

 

מחשבון משכנתא - בית פיננס האוס

החזר קבוע
החזר לפי קרן שווה
גרייס חלקי
גרייס מלא
בלון
סכום ההלוואה
תקופת ההלוואה בשנים
תקופת הגרייס בחודשים
ריבית
עליה שנתית במדד
תשלום חודשי התחלתי
תשלום חודשי עתידי
סה"כ החזר
סה"כ החזר ריבית
החזר חודשי

הידעת?

הידעתם שלבנקים יש 0 אינטרס לתת לכם משכנתא בתנאים טובים? אנחנו בפיננס האוס נדאג שתקבלו את תנאי המשכנתא הטובים ביותר שיחסכו לכם עד מאות אלפי שקלים, צרו קשר עכשיו!

077-230-3175

 

הלוואות למסורבים בבנק
הלוואות למסורבים בבנק

רון הלפרין בפייסבוק | מייל אישי: [email protected]