תפריט

הלוואות חוץ בנקאיות

עולם ההלוואות מתפתח מיום ליום וכך אחד המעוניין ליטול הלוואה, עומד בפני לא מעט אפשרויות. גופי מימון רבים מציעים הלוואות חוץ בנקאיות והבלבול בתחום רחב. צוות פיננס האוס בא לעשות סדר בנושא. מהי הלוואה חוץ בנקאית, האם היא משתלמת ואיך ניתן לייעל אותה. על כך ועוד ריכזנו לכם כאן מידע. מוזמנים להמשיך איתנו. על כל שאלה בנושא, צרו קשר לקבלת מענה מדויק עבורכם.

מהן הלוואות חוץ בנקאיות?

הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה המוצעת על ידי גוף מימון אחר, שהוא לא הבנק. אם בעבר מי שהיה  מעוניין בהלוואה פנה לבנק ורק מהבנק הוא יכל לקבל הלוואה, הרי שהיום המצב שונה ויש לא מעט גופי מימון כמו חברות ביטוח, חברות מימון, פלטפורמות חברתיות וקרנות שונות המציעות הלוואות בתנאים שונים לפונים העומדים בתנאים שהן מציבות. הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה הנלקחת מגוף מימון שהוא לא הבנק. נשמע פשוט יחסית? זה לא ממש כך… להלוואה חוץ בנקאית מגוון יתרונות אך גם לא מעט חסרונות… בהמשך נפרט עליהן.

 

צפו בסרטון המסביר על הלוואה חוץ בנקאית:


 

למה לא לפנות לבנק לקבלת הלוואה?

לא מעט לווים פונים לבנק בבקשה לקבלת הלוואה ומקבלים סירוב מהבנק. כך הם מחפשים אחר מקור מימון אחר שיאות להעניק להם הלוואה. הסיבה לפנייה לגוף מימון חיצוני יכולה להיות בגלל דירוג אשראי נמוך שיוביל לסירוב / אפשרות להלוואה בתנאים נוחים יותר מגוף מימון חיצוני ועוד.

 

למה צריך דווקא הלוואות חוץ בנקאיות?

בסך הכללי, להלוואות חוץ בנקאיות מגוון יתרונות.

 

הצלה למסורבי בנקים

הבנקים השונים כפופים לתקנות בנק ישראל וכך לא מעט פעמים הם לא יכולים לאשר הלוואה בגלל דירוג אשראי נמוך מידי של מבקש ההלוואה, זה יכול להיות יכולת החזר חודשית לא מספקת, הכנסה לא יציבה וכן הלאה. מי שכבר קיבל סירוב להלוואה מהבנק (משכנתא למסורבים), יפנה לגוף מימון חוץ בנקאי לקבלת הלוואה. יחד עם זאת, חשוב לבדוק את הסיבה לסירוב, יש מקרים בהם ישתלם לפנות לבנק אחר (נוסף) בבקשה לקבלת הלוואה. בסופו של דבר, גופי מימון חוץ בנקאיים גובים ריבית יקרה על ההלוואות שהן מציעים ולכן משתלם לבדוק אופציות משתלמות יותר.

 

אשראי לא על חשבון האובליגו

הלוואות חוץ בנקאיות לא תופסות את מסגרת האשראי של העסק וכך לא מעט בעלי עסקים מעדיפים ליטול הלוואות אלו על פני ההלוואות בנקאיות המפחיתות את מסגרת האשראי העסקית.

 

תנאי הלוואה נוחים

גופי מימון חוץ בנקאיים מציעים הלוואות בתנאים גמישים יותר מהתנאים המוצעים על ידי הבנקים. אם הלוואה מבנק תוכל להתפרס אך ורק על פני מספר שנים מוגבל בהתאם לתקנות הבנק, הרי שכאשר מדובר בגוף חוץ בנקאי, אין הגבלה על כך וגוף המימון הוא זה שקובע כמה הוא מגיע לקראת הלוואה. לרוב, מחיר ההלוואה (גובה הריבית) יהיה יקר ולכן התנאים האחרים יהיו נוחים. בסופו של דבר, חשוב לא להסתנוור בעת לקיחת הלוואה, לא ממחיר הלוואה נמוך ולא מתנאי הלוואה נוחים. ההלוואה בסופו של דבר צריכה להיות מותאמת לצרכים האישיים של הלווה. בערת ליווי מקצועי ניתן להתאים אותה ביתר דיוק.

 

הלוואה מהירה

הלוואות חוץ בנקאיות הן מהירות יותר מהלוואות בנקאיות. ניתן לקבל אותן פעמים רבות תוך מספר שעות מרגע הגשת הבקשה להלוואה. מי שלחוץ בזמן וחייב להשיג הלוואה מהירה, פונה לגופי מימון חוץ בנקאית. פעמים רבות לווים נוטלים על עצמם הלוואה חוץ בנקאית זמנית שאותה הם מסלקים עם קבלת ההלוואה הבנקאית הרגילה. לפני ביצוע צעד כזה חשוב לבדוק את הנתונים היטב, למניעת עוגמת נפש מיותרת.

 

איך מוצאים הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים טובים?

עולם ההלוואות החוץ בנקאיות הוא ענק וכדי למצוא הלוואה משתלמת, ההמלצה היא לפנות לאיש מקצוע מומחה בגיוס מימון. הדגשים בחיפוש אחר הלוואה מתאימה יכללו: הגדרת אופי ההלוואה הנדרשת, גובה הסכום המדויק הנדרש, תנאי ההלוואה המתאימים, עריכת סקר שוק למציאת הלוואה מתאימה ועריכת השוואת מחירים למציאת ההלוואה היעילה יותר, גם מבחינת ריבית וכמובן, הדבר הכי חשוב הוא לקיחת הלוואה ממקור אמין ובטוח המאושר לכך מטעם משרד האוצר.

 

לסיכום

לקיחת הלוואה חוץ בנקאית היא אפשרית, כל אחד יכול לעשות זאת. הבעיה היא שלא כל אחד מבין עד כמה מדבר בעניין משמעותי המשליך על ההמשך. פנו לקבלת ייעוץ למניעת עוגמות נפש בהמשך אצל מומחה פיננסי.

 

מחשבון משכנתא - בית פיננס האוס

החזר קבוע
החזר לפי קרן שווה
גרייס חלקי
גרייס מלא
בלון
סכום ההלוואה
תקופת ההלוואה בשנים
תקופת הגרייס בחודשים
ריבית
עליה שנתית במדד
תשלום חודשי התחלתי
תשלום חודשי עתידי
סה"כ החזר
סה"כ החזר ריבית
החזר חודשי

הידעת?

הידעתם שלבנקים יש 0 אינטרס לתת לכם משכנתא בתנאים טובים? אנחנו בפיננס האוס נדאג שתקבלו את תנאי המשכנתא הטובים ביותר שיחסכו לכם עד מאות אלפי שקלים, צרו קשר עכשיו!

077-230-3175

 

הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואות חוץ בנקאיות

רון הלפרין בפייסבוק | מייל אישי: [email protected]