תפריט

כיצד נקטין את ההחזר החודשי בהלוואות באמצעות המשכנתא?

לא מעט אנשים מגלים שיש להם ים הלוואות, את החודש הם מתחילים בסכום גבוה בגלל החזרי ההלוואות הקיימות והעומס הכלכלי מורגש. ניתן לשנות את המצב. כאן ריכזנו עבורכם מידע כיצד נקטין את ההחזר החודשי בהלוואות באמצעות משכנתא. מוזמנים להקל מעליכם את העומס הכלכלי. יש איך לעזור לכם.

מהי משכנתא ואיך היא יכולה לעזור לעניין?

משכנתא היא הלוואה הניתנת על ידי גופי המימון תמורת שעבוד נכס קיים. כך כל עוד וההלוואה לא סולקה, לגוף המימון יש זכויות על הנכס. בצורה כזה בעל הנכס יכול לקבל הלוואה בתנאים טובים יותר. הרי לגוף המימון יש בטוחה להלוואה והסיכון הקיים בנתינת הלוואות פוחת.

 

הלוואת משכנתא נלקחת עבור רכישת דירה. אך היא יכולה בהחלט לשמש כהלוואה הנלקחת עבור איחוד הלוואות קיימות, שיפוץ הבית, ועוד מגוון מטרות נרחב.

 

מה הבעיה עם הרבה הלוואות?

מי שיש לו הלוואות רבות על שמו, יודע עד כמה המצב מורכב. כל הלוואה מוחזרת בתאריך אחר בחודש וכך הלווה צריך לדאוג למזומנים בתאריכים מסויימים כל חודש מחדש. במקום שהכל ירד באותו היום, הוא מוצא את עצמו מגלגל סכומים, דואג ומצטער. וחבל. אפשר אחרת.

במקרים רבים עומס ההלוואות לא מאפשר ללווה לעמוד בהתחייבויותיו והוא פשוט כורע תחת הנטל. במקרים רבים הלווה אמנם מצליח לעמוד בהלוואות, אך העומס הכלכלי בו הוא נתון מורגש עליו. הוא לא מצליח להנות מרווחה כלכלית. עוד לפני סוף החודש הוא מגלה שהוא צריך ליטול הלוואה נוספת. אם הוא לא היה צריך להחזיר סכום גבוה כל כך להלוואות, הוא יכול אפילו להנות מרווחה כלכלית.

פריסת ההלוואות משתנה בין הלוואה להלוואה. מרבית ההלוואות מסתיימות תוך מספר שנים בודדות, כך שהפריסה לא מאפשר החזר חודשי קטן. כאשר מדובר במשכנתא, ניתן לפרוס את ההחזר לתקופה ארוכה יותר ולהנות מהחזר חודשי נמוך. כבר נפרט כיצד נקטין את ההחזר החודשי באמצעות המשכנתא.

 

כיצד נקטין את ההחזר החודשי בהלוואות באמצעות המשכנתא הקיימת?

משכנתא היא הלוואה הניתנת לפריסה לתקופה של שלושים שנה. לעומת זאת, הלוואות עסקיות אחרות ניתנות לפריסה לתקופה של שמונה שנים שממוצע. כך יוצא שההחזר החודשי הוא גבוה.

 

הגדלת משכנתא קיימת

אם יש לכם נכס משלכם, זו ההזמנות שלכם להקטין את החזרי ההלוואות ולפרוס אותם במשכנתא. הפעולה הנדרשת לביצוע מכונה "הגדלת משכנתא לאיחוד הלוואות". לצורך כך תצטרכו לפנות לבנק, להגיש בקשה להגדלת המשכנתא הקיימת. באמצעות הכסף שתקבלו במשכנתא, תסלקו את כל ההלוואות הקטנות ובמקום לשלם מספר הלוואות מידי חודש, תשלמו הלוואה אחת מסודרת – משכנתא.

 

משכנתא לאיחוד הלוואות

אם יש לכם נכס משלכם ללא משכנתא, תוכלו למשכן אותו לבנק ולקבל תמורתו עד שבעים וחמש אחוז מערך הנכס (כל עוד ומדובר בנכס יחיד ברשותכם). את ההלוואות תוכלו לסלק באמצעות הלוואת המשכנתא וכך, המשכנתא שתקבלו תאפשר פריסה טובה יותר לשלושים שנה, וממילא גובה ההחזר החודשי יקטן. כמו שציינו קודם לכן, הלוואת משכנתא היא לא הלוואה הניתנת רק לרכישת נכס. היא יכולה להינתן למגוון מטרות, איחוד הלוואות הוא אחד מהמטרות המוכרות לכך.

 

מה מרוויחים מאיחוד הלוואות?

ברגע שמאחדים את כל ההלוואות הקטנות להלוואה אחת גדולה, קל יותר לשלוט על ההחזרים ולעמוד בהם. כמו כן, ברגע שיש הלוואות רבות, על כל הלוואה משלמים ריבית יקרה ובסך הכל מחיר הריבית היא גבוהה. כאשר מאחדים את כל ההלוואות להלוואה אחת, מחיר הריבית פוחת וכך מפחיתים את ההחזר החודשי.

 

מה עושים כדי להקטין את ההחזר החודשי בקלות?

אל תפנו לבד להגדיל את המשכנתא הקיימת. פנו לאיש מקצוע מומחה בייעוץ משכנתאות שיכוון אתכם ויבצע עבורכם את העבודה. צוות המומחים של פיננס האוס זמין לסייע לכם בכך. כאשר פונים למומחה שאכפת לו, רואים תוצאות. ההקלה ניכרת ונהנים מהלוואה משתלמת.

 

צוות יועצי המשכנתאות של פיננס האוס מומחים בגיוס מימון לעסקים ואנשים פרטיים המעוניינים לסדר את ההתנהלות הכלכלית שלהם. אין סיבה לסבול. אתם מוזמנים ליצור עוד היום קשר עם אחד מהמומחים. אין סיבה להיאנק תחת החזר חודשי לא מותאם ליכולת הכלכלית שלכם. תנו למומחים לעזור לכם. קבעו פגישה ללא התחייבות.

כיצד מתמודדים עם הרבה הלכיצד נקטין את ההחזר החודשי בהלוואות באמצעות המשכנתאוואות
כיצד מתמודדים עם הרבה הלכיצד נקטין את ההחזר החודשי בהלוואות באמצעות המשכנתאוואות

רון הלפרין בפייסבוק | מייל אישי: [email protected]