תפריט

איחוד הלוואות

יוקר המחיה המאמיר הופך את ההתנהלות הכלכלית בבית ובעסק למאתגרת יותר ויותר. אנשים מוצאים את עצמם מחפשים כל חודש מחדש אחר הלוואה קטנה שתסדר להם את המינוס שנוצר ולאחר זמן מה הם תופסים את עצמם במרוץ ההלוואות הבלתי נגמר… מה עושים כדי לצאת ממעגל ההלוואות? איחוד הלוואות! צוות פיננס האוס שמח להנגיש במיוחד עבורכם מידע בנושא.

מה זה איחוד הלוואות?

איחוד הלוואות הוא תהליך בו נוטלים הלוואה אחת גדולה ובאמצעותה מסלקים את כל ההלוואות הקיימות. כך הלווה נהנה מגובה החזר חודשי קבוע, הוא לא צריך לדאוג בכל תאריך חיוב למזומנים בחשבון הבנק, יש חיוב חודשי אחד להלוואה וכך קל לו יותר לעמוד בהתחייבויותיו.

מה הבעיה בהלוואות רבות?

יש לא מעט אנשים המתקשים להבין מה לא רצוי בהלוואות רבות קטנות. אך ברגע שמעיינים בהשלכות המתקבלות מכך, ההסבר ברור. אמנם מדובר בהחזרים חודשיים קטנים, מאתיים שקל פה, חמש מאות שם, בתאריך אחד אלף שקל ובסך הכללי ניתן לחשוב: ממה עושים כאן עסק? וכאן חשוב להבין, ברגע שההלוואות הן קטנות, הן גם מסיביות יותר, הן ניתנות לתקופה קצרה ולכן גובה ההחזר החודשי הוא גבוה ביחס להלוואה. הבעיה היא שפרוטה לפרוטה מצטרפת. ולא מעט לווים מגלים כי גובה ההחזר החודשי הכולל שהם נדרשים לשלם להחזרי ההלוואות השונות מגיע לאלפי שקלים לא מובטלים…

אילו בעיות עלולות להיגרם מהלוואות רבות?

כאשר יש הלוואות רבות, קל ליפול לסחרור כלכלי. קשה לנהל מעקב אחר המתנהל בחשבון וממילא, קשה יותר לאזן את המצב.

דירוג אשראי נמוך

הלוואות רבות משפיעות על דירוג האשראי באופן ישיר. כל הלוואה הנלקחת, מדווחת במאגר נתוני האשראי וברגע שהמערכת מזהה ריבוי הלוואות, הדירוג נפגע. אם נעמיק בנתונים נגלה כי ככל ויש לאדם יותר ויותר הלוואות, יהיה לו קשה יותר לעמוד בהתחייבויותיו החודשיות וממילא, כל אי עמידה בהתחייבות הכלכלית פוגעת מיידית בדירוג האשראי. כדי למנוע מצב כזה, פונים לאחד הלוואות.

פגיעה ביכולת ההחזר החודשית

כל הלוואה צריכים להחזיר בסופו של דבר. ברגע שההלוואה קטנה יחסית, היא גם נפרסת לתקופה קצרה יותר וממילא גובה ההחזר החודשי הנקבע הוא גבוה יחסית. כך מצטברות לא מעט הלוואות שגובה ההחזר החודשי שלהן הוא לא משמעותי בפני עצמו, אך כאשר מסכמים את כולן יחד, מגיעים לסכום מכובד הפוגע ביכולת ההחזר החודשית של הלווה. לצורך הדוגמא נסקור את אחד התנאים לקבלת משכנתא: הבנקים לא יאשרו משכנתא כל עוד ויכולת ההחזר החודשית של הלווה, גבוהה בשני שליש מגובה ההחזר החודשי הצפוי במשכנתא. ומה קורה כאשר היכולת יורדת בעקבות ריבוי הלוואות? מאחדים הלוואות להגדלת היכולת הקיימת. ברגע שאתם מאחדים הלוואות, אתם יכולים לפרוס אותן לתקופה ארוכה יותר וממילא לשלם סכום קטן יותר מידי חודש.

מה היתרון באיחוד אשראי\איחוד הלוואות?

היתרון העיקרי של איחוד ההלוואות הוא לקיחת כל האשראי וההלוואות מכלל המקורות ולאחדם לכדי הלוואה אחת בפריסה ארוכה שתואמת את יכולות ההחזר שלכם. איחוד הלוואות יקנה לכם את השלווה המיוחלת ויביא להפסקת המאבק הקיומי היומיומי שנוצר בעקבות כל ההלוואות והאשראי שהצטברו.

מעבר לכך, לאחד הלוואות מחזק את את נושא החיסכון, בעת ביצוע איחוד אשראי והלוואות אנו יודעים בדיוק מהו הסכום הנלקח, מהי הריבית ומהו ההחזר החודשי הצפוי. להבדיל ממצב בו הצטברו אשראי בכל מיני מקורות שממוחזרים ומוגדלים מעת לעת וכמעט בלתי אפשרי לאמוד את הריבית שמשולמת בגינם, באיחוד הלוואות תדעו בצורה מרוכזת וברורה מה, כמה ולמי אתם משלמים.

מה היתרון באיחוד אשראיאיחוד הלוואות

מטרת תהליך איחוד ההלוואות ואיחוד האשראי

מטרת תהליך הינה לפרוס את החובות בצורה מסודרת ובכך להגיע לכדי ניקוי שולחן והפסקת הגירעון החודשי הקיים אשר מביא אתכם ליטול הלוואה בשביל לכסות הלוואה אחרת וליטול עוד הלוואה בשביל לכסות מינוס וכן הלאה  הנושא של הלוואות הוא נושא שמכביד ומשפיע על משק הבית בכל בית. לרוב ההחזר החודשי הוא הוא שמייצר את הלחץ ומקשה על האפשרות של משק הבית להתנהל בצורה נוחה.

המומחים שלנו מתמחים בתחום איחוד ההלוואות ויציגו בפניכם אלטרנטיבה כלכלית נכונה ופתרון אטרקטיבי למצבכם על ידי איחוד הלוואות וגיבוש הלוואה אחת בפריסה ארוכה ובריבית נמוכה אשר תהיה תואמת את יכולת ההחזר של משק הבית שלכם. היועצים בחברה מכירים היטב את החלופות ואת נושא איחוד הלוואות ועל כן מעמידים לרשותכם את ארגז הכלים שצברו לאורך השנים יחד עם הניסיון והקשרים במערכת הבנקאית, כל זאת בכדי להגיע בבטחה ליעד המבוקש וסיום העול הכלכלי.

​למה איחוד הלוואות?

למה? כי כך נוכל לעזור לכם לבנות לעצמכם עתיד טוב יותר. חשוב לציין שבעקבות יוקר המחיה וכחלק מחיי היום יום שלנו, אנו צורכים אשראי והלוואות לכל מטרה(דחיית תשלומים וכדומה). זה מתחיל בהלוואה קטנה ולאחר כמה חודשים העול הכלכלי ממשיך להכביד ובהתאם נלקחת הלוואה נוספת וכן הלאה. כלומר אנחנו נמצאים במצב של תזרים שלילי קבוע או במילים פשוטות ההוצאות עולות על ההכנסות. הקושי הינו החזרת ההלוואה ברמת החודשית, כלומר פגיעה בהכנסה השוטפת וייצור הוצאה קבועה של משק הבית. כל זאת בחופף לתשלום שכר דירה ו/או תשלום משכנתא וכן הוצאות קבועות ומשתנות שקשורות בניהול משק הבית ובטעימה מהנאות החיים.

מעטים האנשים שמצליחים לזהות את המצב ומחפשים פתרון בו בזמן שהבינו כי על מנת לא להגדיל את הגירעון יצטרכו להגדיל את ההכנסה או לחילופין להקטין את ההוצאה. הרוב המכריע של נוטלי האשראי וההלוואות שם לב לכך בשלב מאוחר יחסית ומבין שהבור שחפר לעצמו עמוק מדי. הלוואות וצריכת אשראי הן מלכודת דבש, ההלוואה נותנת מענה מידי לצורך מסוים אך משאירה את אותותיה לאורך שנים רבות. אנחנו יועצי משכנתאות ומתווכי אשראי ותפקידנו למצוא את הגוף הנכון בשבילכם עם זה בנק, חברת ביטוח או גוף מימוני חוץ בנקאי(לכל גוף יתרונות וחסרונות שונים בהתאם לסוג הלקוח ואפיונו).

איחוד הלוואות
איחוד הלוואות
תוכן עניינים
למידע נוסף: